Platforma treningowa Body Restart

Platforma treningowa BODY RESTART miesięczny dostęp

89
Kup teraz
69.00 PLN
dostęp trial

 

 

Zaczynała_eś trenować wiele razy, ale zawsze kończyło się to tak samo? Ciśnięciem na siłę przez parę tygodni, a później odpuszczaniem ze zmęczenia, przetrenowania, kontuzji czy znudzenia?

Może to dobry czas na to, żeby zrestartować system i zacząć ćwiczyć inaczej? Zacząć ćwiczyć z szacunkiem do ciała, znajdując frajdę w treningu, dostosowując poziom trudności, do tego co podpowiada ciało.

Body restart to platforma treningowa, która pomoże Ci załadować nowy system operacyjny, nastawiony na nawiązywanie relacji ze swoim ciałem. W końcu ciało, to JA. Więc może najwyższy czas wsłuchać się w to czego się potrzebuje, zamiast wyładowywać się na sobie. A zacząć można w prosty sposób od słuchania ciała podczas ćwiczeń.

Podczas treningów pokazuję zarówno podstawowe, jak i trudniejsze warianty ćwiczeń. Mówię o tym, które mięśnie powinny pracować w danym ćwiczeniu, jakie odczucia z ciała mówią o prawidłowym wykonaniu, a jakie są znakiem, że technika nie jest prawidłowa oraz w jaki sposób ciało może mówić Już nie mam siły. Potrzebuję chwilę przerwy. Dzięki tym wskazówkom masz możliwość wsłuchiwania się w ciało i zrozumienia sygnałów zwrotnych. Nauczysz się również dostosowywać technikę, poziom zaawansowania oraz dynamikę wykonywania ćwiczeń do swojego aktualnego stanu.

Trenujemy całościowo. Każdy znajdzie coś dla siebie, odpowiednie na dany dzień, nastrój, aktualne możliwości. Są to:

  • rozciąganie statyczne i dynamiczne
  • ćwiczenia rozluźniające
  • wzmacnianie zarówno mięśni stabilizacyjnych, jak i mięśni szkieletowych z obciążeniem własnego ciała,
  • trening funkcjonalny,
  • cardio czyli wzmacnianie układu krwionośnego i oddechowego,
  • treningi interwałowe,
  • treningi obwodowe.

Treningi są tak zaplanowane, że jeśli będziesz mieć czas i ochotę na dłuższy wysiłek, to będziesz mogła/mógł połączyć dwa nagrania i trenować przez godzinę.

Wszystkie nagrania znajdują się na platformie ankahostynska.pl, więc jedyne czego potrzebujesz, to komputer do wyświetlania nagrań oraz matę i parę domowych sprzętów, których użyjemy jako przyborów treningowe, czyli krzesło, koc, ściana, dwie półlitrowe butelki (lub hantelki jeśli posiadasz), pasek. Do niektórych treningów może przydać wsię piłeczka tenisowa lub do masażu

Dodatkowo możesz dołączyć do grupy wsparcia na facebooku, gdzie jest możliwość zadawania pytań odnośnie wykonywanych ćwiczeń, rozwiewania swoich wątpliwości. W razie potrzeby będę tam prezentować inne warianty ćwiczeń, jeśli się okaże, że z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie wykonać tych prezentowanych na nagraniach.

Pierwszy miesiąc dostępu to koszt 79zł. Każdy kolejny 69zł. 

Więcej na temat platformy BODY RESTART dowiesz się klikając tutaj

lista treningów:
polecane
Platforma treningowa BODY RESTART trzymiesięczny dostęp

  Zrestartuj system i wgraj aktualizację:ćwiczenia z szacunkiem dla ciała, wspierające radzenie sobie ze stresem Platforma BODY...

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję