Anka Hostyńska

trenerka personalna, instruktorka fitness i tańca, akupunkturzystka, zaawansowana Providerka TRE®


Jej przygoda ze sportem na poważnie zaczęła się osiemnaście lat temu, gdy ukończyła kurs instruktora fitness. Niewiele później przyszedł taniec. Przez kilka lat występowała solo oraz z zespołem na wielu międzynarodowych scenach. Ukończyła studium fizjoterapii.
Uczyła na kursach instruktora fitness oraz wykładała w szkole policealnej, m.in. biomechanikę. 

W 2011 roku uległa wypadkowi, który przekreślił jej karierę taneczną, zmusił do odpoczynku i wywrócił życie do góry nogami. Zafascynowała się medycyną chińską oraz świadomą pracą z ciałem oraz sama przeszła długą drogę do nawiązania zdrowej relacji ze swoim ciałem.

To wszystko sprawiło, że dziś podchodzi z większym szacunkiem do ciała, zarówno w trakcie ćwiczeń, jak i w życiu. Podczas zajęć grupowych oraz treningów uczy przede wszystkim czucia swojego ciała. Pozwalania być ciału przewodnikiem w trakcie treningu. Zwolenniczka świadomej pracy podczas ćwiczeń. Jej motto: "Trening to rozmowa z ciałem, a nie wydawanie rozkazów".

Specjalistka od wyciszania/regulacji układu nerwowego poprzez ćwiczenia.
 

Przez piętnaście lat pracowała jako instruktorka fitness prowadząc zajęcia grupowe

Od 2011r. prowadzi treningi indywidualne jako trener personalny

Od 2014r. prowadzi treningi indywidualne online

Od 2018r. prowadzi kursy online

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję